Vinařská akademie – Kadet


26.05.2024 01:00
Vinařská akademie - Kadet
Foto: Vína z Moravy a vína z Čech

Hlavní předností našich kurzů je výběr KVALITNÍCH LEKTORŮ 🔝. Potkáte se skutečnými osobnostmi ve svém oboru. Mluvené slovo je stále účinnější než e-learning!
Ing. Radek Sotolář, Ph.D vás seznámí s révou vinnou jako rostlinou, jejím pěstováním a nejpěstovanějšími odrůdami u nás 🍇.
✅ S Ing. Kamilem Prokešem, Ph.D. budete mít možnost otestovat si své smysly (chuť👅, čich 👃, zrak 👀) a ochutnat vady a choroby vína.
✅ Kdy se vám poštěstí, aby vám víno prezentoval jeden z nejlepších sommeliérů u nás? 😊 Základy sommelierství vás totiž provede Ing. Libor Nazarčuk🍷🍾.
✅ A aby vaše poznatky o víně byly kompletní, nesmí chybět téma výroby vína v podání prezidenta Vinařské akademie Ing. Jiřího Kopečka, který vám tuto problematiku přiblíží velmi srozumitelně. Řídíme se citátem Alberta Einsteina: „Pokud to neumíš vysvětlit jednoduše, nerozumíš tomu dostatečně dobře.“
✅ Teorie je navíc přenesena do praxe návštěvou vinice a vinařství OBELISK. Večer si poté zpříjemníte jedinečnou degustací vybraného vinařství.

Reklama

Zdroj: Vína z Moravy a vína z Čech

Sdílet článek:
Reklama
Zavřít reklamu