Letní degustace v Louckém klášteře

Letní degustace v Louckém klášteře
Foto: www.znojmoregion.cz

Věhlasná vinařská společnost ZNOVÍN ZNOJMO připravila po dobu letních prázdnin řízené ochutnávky vín na nádvoří barokního Louckého kláštera ve Znojmě. Jsou určeny jak pro stálé zákazníky, tak pro širokou veřejnost, která znovínská vína teprve poznává. Ochutnávky se budou konat venku, na nádvoří Louckého kláštera (před prodejnou lahvových vín a Návštěvnickým centrem). V případě nepříznivého počasí, nebo konání jiné akce na nádvoří, bude degustace přesunuta do vnitřních prostor Louckého kláštera.

Reklama

Řízené degustace se konají vždy v pátek od 19:00 hod. (doporučuje se přijít o 20 min. dříve) a na nádvoří Louckého kláštera bude možné posedět až do 21:30 hod. Během večera ochutnáte 10 vzorků vín á 0,5 dcl z produkce Znovínu Znojmo a Vinných sklepů Lechovice. Na stolech bude připraven chléb jako degustační sousto a čerstvá voda. Ochutnávaná vína budete moci na místě také zakoupit.

Na ochutnávky je potřeba se předem registrovat, aby byl připraven dostatek míst – kapacita je omezena na max. 100 osob. Registrační on-line formulář najdete od 27. 6. 2023 na webu www.znovin.cz .

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu