Festival Mezi Sklepy


24.05.2024 01:04
Festival Mezi Sklepy
Foto: Vína z Moravy a vína z Čech
Festival Mezi Sklepy se zdá být jedinečnou událostí na jižní Moravě z několika důvodů:

Otevřené sklepy: Festival umožňuje návštěvníkům zážitek z okolo 50 sklepů v mutěnickém sklepním areálu Pod Búdami, což může být vzrušující záležitost, zejména pokud jsou některé sklepy běžně uzavřené nebo neřádí k běžnému veřejnému přístupu.

Degustace v autentickém prostředí: Degustace vín bude nabízena v tradičním stylu také i mezi sudy či demižóny, což přináší autentičnost a jedinečný zážitek. Návštěvníci mohou zažít tradiční degustování přímo v kvelbu.

Omezený počet hostů: Omezení počtu hostů na pouhé dva tisíce zaručuje, že o každého návštěvníka bude dobře postaráno, nebudou se tvořit fronty před sklepy a bude dostatek času i pro individuální rozhovory s vinaři.

Různorodý hudební program: Festival nabízí živou hudbu různých žánrů, což zvyšuje celkový zážitek. Návštěvníci mohou ocenit hudbu od různých umělců během obou festivalových dnů. Zahrají – Portless, Ota Balage, Můj vzor Božská Karel, November 2nd, Fast Food Orchestra, Vrbovskí víťazi

Různé druhy vín: Kromě obvyklých odrůd nabízí festival i autentická vína, vína od malovinařů, vína od prověřených větších vinařství, vína vyrobená různými technologiemi (kachetinskou technologií, mutěnická vína VOC) a další speciality od různých vinařů.

Celodenní sobotní ochutnávka vín a prohlídka sklepů: Otevřené sklepy a celodenní ochutnávka vín zdarma poskytne návštěvníkům možnost prozkoumat různé druhy vín a získat hlubší povědomí o vinařské tradici v dané oblasti.
Festival Mezi Sklepy kombinuje degustace vín s kulturním a hudebním zážitkem, což bude pro návštěvníky atraktivní a nezapomenutelné.

Reklama

Zdroj: Vína z Moravy a vína z Čech

Sdílet článek:
Reklama
Zavřít reklamu