27. 9. 2023

Pivní lázně se nachází na severu Zlínského kraje, ve městě Rožnov pod Radhoštěm. V komplexu lázní se dále také nachází Málkova čokoládovna, restaurace Albert Málek, pivovarský obchůdek a dětské pohádkové lázně. Součástí je také hotel.

Rožnovské pivní lázně jsou prvními lázněmi zcela nového druhu. Lázně skloubily prvky alternativního léčitelství vycházejícího z prastarých technik starých Egypťanů a východních kultur s běžnými i méně běžnými lázeňskými a fyzioterapeutickými postupy. Koupele v pivu včetně jeho vnitřního užívání již dávno využívalo lidové léčitelství. Již naše babičky na řadu nemocí doporučovaly pivovarské kvasnice. Vědci se jednoznačně shodují, že obsahují více vitamínů, stopových prvků a aminokyselin, než se vůbec kdy předpokládalo. Můžete tady projít aromaterapií, jemným peelingem a koupelemi, aby poté v hluboké relaxaci mohla kůže a tělo vyloučit vše škodlivé. Zábaly z pivovarských kvasnic jsou fantastickým prostředkem na výživu tzv. “doping kůže”, vyhlazení vrásek a její hydrataci a to nemluvě o anticelulitidních a zeštíhlujících účincích. Zábaly obličeje, dekoltu, vlasů a celého těla si prostě zamilujete.

Péče o tělo

Je zde pro Vás připravena celá řada možností, jak pečovat o Vaše tělo.

Koupele

Dopřejte si skutečnou koupel v kvasnicovém pivu s přídavky bylin. Na vaše požádání Vám bude do pivní koupele pro intenzivnější účinek přidána Vincentka nebo sůl z Mrtvého moře. Vnitřní účinky musí být doplněny aktivním pitím kvasnicového piva.

Účinek: regenerace kůže, vlasů, nervový systém, gastro, imunita, odbourání stresu, odstranění bolesti kloubů, zvýšení hybnosti, celkové prokrvení organismu, silná detoxikace, redukce hmotnosti.

Zábaly

Koupel bez zábalů je jako by jste ušli jen půl cesty. Koupel dokáže s tělem učinit divy. Ale proč nedát tělu maximální péči. Zábaly dokáží divy mimo jiné i tím, že Vaše tělo hluboce prohřejí, regenerují, vyživují, vitalizují a také si odpočinete v krásném prostředí lázní.

Masáže

V Rožnovských pivních lázní Vám vždy nabídnou více než jen klasickou masáž. Většina ze zaměstnanců pracují  dlouhá léta s energiemi, například s Reikia a jinými druhy energetického léčení. Fyzická masáž těla se tak stává masáží i pro Vaši duši.

Aromaterapie

V lázních je pro Vás připravena speciální místnost vyložena přírodním štípaným kamenem. Zde se Vaše tělo nádherně prohřeje, ale také své tělo hluboce prodýcháte směsí bylin rozptýlených v jemné páře.

Mezoterapie

Mezoterapie je nejpopulárnější a nejefektivnější nechirurgická neinvazivní a zcela bezbolestná metoda v péči o pleť. Pomáhá ke zlepšení stuktury pokožky, zpevňuje pleť, vyrýsovává kontury celého obličeje, redukuje vrásky a pigmentové skvrny, řeší problémy související se stárnutím pokožky a problematické pleti.

Oxygenoterapie

Touto lékařskou technologií dochází k velmi intenzivní rekonvalescenci a vitalizaci celého organismu, jak fyzicky, tak i psychicky, zpomaluje proces stárnutí, posiluje imunitní systém a tlumí nežádoucí účinky léků. Výrazně zvyšuje kondici před, v průběhu a po stresových obdobích jako jsou zkoušky, operace, pooperační stavy, sportovní výkony apod. Zvyšuje paměť, výkonnost svalů a mozku, okamžitě odstraňuje vyčerpanost.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.